MHP'li Akçay'dan CHP'li Özel'e: CHP'nin terör örgütlerine sahip çıktığını cümle alem biliyor

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili ve Manisa Milletvekili Erkan Akçay, resmî Twitter hesabı üzerinden CHP'li Özgür Özel'e sert tepki gösterdi.

MHP'li Akçay'dan CHP'li Özel'e: CHP'nin terör örgütlerine sahip çıktığını cümle alem biliyor

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay, CHP'nin terör örgütlerine sahip çıktığını söyleyerek, terör örgütleriyle aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğini, cümle alemin bildiğini vurguladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Grup Başkanvekili Erkan Akçay'ın açıklamaları şu şekilde;

'CHP Milletvekillerini kiralamayı savunan, MHP’siz Meclis hayali kuran CHP’li Özel “CHP ile PKK'yı aynı safa koyacak fırsat bulmaya çalışıyorlar” demiş. Fırsata gerek yok. CHP'nin terör örgütlerine sahip çıktığını, onlarla aynı amaç doğrultusunda hareket ettiğini cümle alem biliyor

Pkk'ya sahip çıkıp taleplerini kanun teklifi olarak veren, teröristle mecliste basın toplantısı yapan, cenazelerine katılan, Pkk'nın siyasi uzantısı Hdp ile ittifak yapan, fetöcülere sahip çıkan CHP değil midir? Ypg'yi terör örgütü olarak görmeyen Kılıçdaroğlu değil midir?

Milli hassasiyeti olanları tasfiye edip hdp, pkk, fetö destekçilerini CHP yönetimine alan, Türkiye Cumhuriyeti’nin temel ilkelerine savaş açan, Anayasanın ilk 3 maddesini değiştireceğini ve Anayasadan Türk Milleti ibaresini çıkaracağını söyleyen Kılıçdaroğlu değil midir?'

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER