MHP'de ''İlçe Başkanları Eğitim Programı'' devam ediyor

MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin talimat ve destekleriyle MHP’nin 81 İl Başkanı ve 152 İlçe Başkanının katıldığı uzaktan erişim sistemi üzerinden yapılan eğitim çalışması başarıyla tamamlandı.

MHP'de ''İlçe Başkanları Eğitim Programı'' devam ediyor

02.08.2021 tarihinde yine uzaktan eğitimle 260 ilçe başkanının eğitim programına başlanmış olup 06.08.2021 tarihine kadar bu çalışmamız devam edecektir. Geri kalan ilçe başkanlarımız da kademeli olarak eğitim programına dâhil edilip toplamda 950 ilçe başkanımıza yönelik eğitim çalışması kısa sürede tamamlanacaktır. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi’nin tensipleri doğrultusunda ilerleyen süreçte eğitim programlarımız devam edecektir.

“İlçe Başkanları Eğitim Programı” MHP Parti İçi Eğitim, Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Filiz Kılıç’ın sorumluluğunda, MHP Siyaset ve Liderlik Okulu Koordinatörlüğü bünyesinde gerçekleşmektedir. Açış konuşmasını MHP Genel Başkan Yardımcısı Sayın Prof. Dr. Filiz Kılıç'ın yapmasıyla eğitim programı başlamıştır. MHP Genel Başkan Yardımcılarının, MHP Milletvekillerinin, MHP MYK Üyelerinin ve alanında uzman Akademisyenlerin ders verdiği “İlçe Başkanları Eğitim Programında” Türk Milliyetçiliğinden, Türk Dünyasına, Etkin İletişimden, Etkin Sosyal Medya Kullanımına, Türk Dış Politikasından, Seçim sistemine ve Yeni Anayasa ihtiyacına kadar farklı konular yer almaktadır.

Sistematik olarak il ve ilçe başkanlarına yönelik bu eğitim çalışmaları yanında 02-03 Ağustos 2021 tarihleri arasında MHP’nin 81 il Disiplin Kurulu Başkanına ve MHP İl Muhasiplerine kendi alanları ile ilgili eğitim programları gerçekleşmiştir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER