Başbakan Yıldırım İzmir'de MHP'nin 'evet' standını ziyaret etti

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir'de MHP'nin "evet" standını ziyaret etti.

Başbakan Yıldırım İzmir'de MHP'nin 'evet' standını ziyaret etti

Başbakan Binali Yıldırım, İzmir'de MHP'nin "evet" standını ziyaret etti.

Alsancak Spor Salonunda 101 tesisin açılışını yapan Yıldırım, daha sonra Başbakanlık otobüsüyle Kıbrıs Şehitleri Caddesi'ne geçti. Burada otobüsten inen Yıldırım, MHP'nin standını ziyaret etti, görevlilere "kolay gelsin" dileğinde bulundu, kendisine ikram edilen çikolatadan yedi.

MHP Konak İlçe Başkanı Mehmet Özmen ile sohbet eden Yıldırım, şöyle konutu:

"Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli 'önce milletim ve ülkem' dedi, 'siyaset sonra gelir' dedi. Biz de aynı şekilde, beraber yola çıktık. Güzel bir çalışma yaptık. Komisyon öncesi, Meclis Genel Kurulunda milletimize ne kadar önemli bir değişimdir dönüşümdür. Ülkemizin birliği, beraberliği, 80 milyonun kardeşliği Türkiye'nin beka meselesidir. Memleket meselesi. Bu meseleyi inşallah 16 Nisan'da büyük bir zaferle, başarıyla hem İzmir'de hem Türkiye'de tamamlayacağız. Onun için gayretlerinizden dolayı teşekkür ediyorum. Ayrı partiyiz ama hedefimiz, istikametimiz bir. Türkiye için rüyalarımız, vizyonumuz bir. Hepimizin amacı bu ülkede kardeşliğimizi yok etmeye çalışan alçak terör örgütlerini bu ülke topraklarından söküp atmak." 

Özmen de "Liderimizin emri doğrultusunda 'önce milletim, devletim dedik' yollara düştük. İnşallah başarılı olacağız." ifadesini kullandı.

Başarılarının devamını dileyen Yıldırım, stant görevlilerinin isteği üzerine de onlarla öz çekim yaptı.

Bir süre yürüyen Başbakan Yıldırım, vatandaşları selamladı, onlarla fotoğraf çektirdi. 

Başbakan Yıldırım, daha sonra annesi Sevil Şaylan'ı kaybeden AK Parti 24. Dönem İzmir Milletvekili İlknur Denizli'ye, Konak ilçesindeki evinde taziye ziyaretinde bulundu. 

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER