Bakanı Yılmaz: Şehit öğretmenimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milli eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz: "Hepimizi derin bir acıya boğan, eğitime ve Türkiye'nin aydınlık geleceğine yapılan bu terör saldırısını lanetliyor, şehit öğretmenimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milli eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum"

Bakanı Yılmaz: Şehit öğretmenimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milli eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum

ANKARA (AA) - Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz, Tunceli-Pülümür karayolunda bulunan cesedin, 16 Haziran'da terör örgütü PKK tarafından kaçırılan sınıf öğretmeni Necmettin Yılmaz'a ait olduğunun belirlenmesinin ardından Yılmaz'ın ailesine başsağlığı diledi.

Milli Eğitim Bakanı Yılmaz, Bakanlığın sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yayımladığı başsağlığı mesajında, öğrencilerine karne dağıttıktan sonra memleketine dönerken bölücü terör örgütü tarafından 16 Haziran'da kaçırılan Siverek Çiftçibaşı İlkokulu öğretmeni Yılmaz'ın şehit edildiğini kaydetti.

Yılmaz, "Milletimizin birliğini ve evlatlarımızın geleceğini hedef alan bu alçakça saldırılar asla amacına ulaşamayacak ve bizleri yıldırmayacaktır. Hepimizi derin bir acıya boğan, eğitime ve Türkiye'nin aydınlık geleceğine yapılan bu terör saldırısını lanetliyor, şehit öğretmenimize Allah'tan rahmet, ailesine ve milli eğitim camiamıza başsağlığı diliyorum." ifadelerini kullandı.

AA

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2017, 18:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER