6’lı masada ilk fire! Ali Babacan kararını açıkladı

6'lı masada ilk fire verildi... Geçtiğimiz günlerde Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal'ın yaptığı açıklamalar sonrası çatırdayan 6'lı ittifakta ilk fire verildi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, ''Seçimlere kendi adımızla, kendi logomuzla gireceğiz.'' açıklamasında bulundu.

6’lı masada ilk fire! Ali Babacan kararını açıkladı

DEVA Lideri Babacan, “Demokrasi ve Atılım Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi adıyla, kendi şanıyla, kendi logosuyla girme kararını almıştır” dedi.

6’lı muhalefette ilk büyük kriz patlak verdi. DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, 2023 seçimleri ile ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı. Ali Babacan, “Demokrasi ve Atılım Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi adıyla, kendi şanıyla, kendi logosuyla girme kararını almıştır.” dedi.

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan 2023 seçimleri kararını açıkladı. Ali Babacan, “Demokrasi ve Atılım Partisi, önümüzdeki seçimlere kendi adıyla, kendi şanıyla, kendi logosuyla girme kararını almıştır” dedi.

KILIÇDAROĞLU: YA BANA KATILIN YA DA YOLUMDAN ÇEKİLİN
CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün de parti grup toplantısında dikkat çeken bir açıklama yapmıştı. Kılıçdaroğlu, “Bütün yol arkadaşlarımıza sesleniyorum. Ya bana katılın ya da şimdi şu anda yolumdan çekilin. Açık ve net söylüyorum” demişti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER