'Turabi, Hasan'ın elinde kalır'

Survivor All Star'da gönüllüler takımından ilk hafta elenen Duygu Çetinkaya, Turabi ve Hasan gerginliği hakkında konuştu.

'Turabi, Hasan'ın elinde kalır'
Survivor All Star yarışmasından elenen Duygu Çetinkaya TV 8'de yayınlanan Aramızda Kalmasın adlı programa konuk oldu. Yarışmanın son bölümünde Hasan'la Turabi arasında yaşanan gerginliği yorumlayan Duygu Çetinkaya, Turabi hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı.

TURABİ HASAN'IN ELİNDE KALIR
Turabi'nin televizyonda devamlı delikanlı izlenimi verdiğini söyleyen Duygu Çetinkaya 'Turabi o kadar da cesaretli bir çocuk değil, Hasan biraz üstüne yürüse geri geri gider' dedi. Duygu Çetinkaya iddialı bir söz söyleyerek 'Turabi, Hasan'ın elinde kalır' dedi.

BEN HİLMİCEM'İ ÇOK SEVERİM

Ben Hilmicem'i çok severim, çok şey paylaştık. Beni hayal kırıklığına uğratan şey dürüst sandığım insanın beni bu şekilde göndermesi. Beni yazması, beni elemesi sorunum değil benim. Keşke Hilmicem gelip bana ' Duygu tamam böyle ama ben senin adını yazıyorum' deseydi.

HİLMİCEM'İ FİLMDE BEN OYNATTIM
Çılgın Dersane 2 'de ben oynayamadım Murat'a Hilmicem'i ben önerdim. Hilmicem o filmde başrol oynadı. Biz 7 gün 24 saat birlikte değiliz belki ama çok yakındık, görüşüyorduk. Ben 3 ay sonra bitecek bir yarışma için değil ben bir ömürü düşünüyorum.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER