TRT bu sefer doğruyu söyledi: Davutoğlu'nu görmezden geldi

TRT bu sefer doğruyu söyledi. Hem Cumhurbaşkanı'nın hem de Başbakan'ın Erdoğan olduğunu gösterdi. Yüksekova Havalimanı, TRT Haber'e göre "Başbakan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan" tarafından açıldı.

TRT bu sefer doğruyu söyledi: Davutoğlu'nu görmezden geldi
 TRT bu sefer doğruyu söyledi. Hem Cumhurbaşkanı'nın hem de Başbakan'ın Erdoğan olduğunu söyledi. Yüksekova Havalimanı, TRT Haber'e göre "Başbakan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan" tarafından açıldı.

Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kurdelasını birlikte kestiği Hakkari’deki Yüksekova Havalimanı, TRT Haber’e göre "Başbakan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan" tarafından açıldı.

Seçim sürecinde yaptığı mitinglerde Erdoğan’ın "toplu açılış törenleri" kadar etkili olmayı başaramayan ve hem muhalefet hem de vatandaşlar tarafından Başbakanlık yapamadığı, Erdoğan'ın kontrolünden çıkamadığı ve "sözde Başbakan" şeklinde eleştirilen Davutoğlu, TRT Haber tarafından da "unutuldu."

TRT Haber’in Yüksekova’daki havalimanının kurdela kesimi sırasında, “Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Erdoğan açılışı gerçekleştiriyor” diye yazdı. Bir süre ekranda duran KJ, daha sonra değiştirildi ve Davutoğlu'nun da adı eklendi.

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2015, 19:20

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER