Levent Kırca, son yolcuğuna uğurladı

'Olacak O kadar' programı ve çeşitli tiyatro tiplemeleriyle izleyicilerin gönlünde özel bir yeri olan sanatçı Levent Kırca, Levent Afet Yolal Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı.

Levent Kırca, son yolcuğuna uğurladı
Yağmura rağmen cami avlusunu dolduran kalabalık nedeniyle zaman zaman izdiham yaşanan cenazede Kırca'nın Kızı Ayşe ve oğlu Oğulcan babalarının tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Kırca'nın ölümünün sanat camiası için büyük bir kayıp olduğunu ve büyük üzüntü duyduklarını belirten sanatçılar, Kırca'nın önemli bir görevi yerine getirerek bu dünyadan ayrıldığını ifade etti.

'Olacak O kadar' programı ve çeşitli tiyatro tiplemeleriyle izleyicilerin gönlünde özel bir yeri olan sanatçı Levent Kırca, Levent Afet Yolal Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından son yolculuğuna uğurlandı. Yağmura rağmen cami avlusunu dolduran kalabalık nedeniyle zaman zaman izdiham yaşanan cenazede Kırca'nın Kızı Ayşe ve oğlu Oğulcan babalarının tabutuna sarılarak gözyaşı döktü. Kırca'nın ölümünün sanat camiası için büyük bir kayıp olduğunu ve büyük üzüntü duyduklarını belirten sanatçılar, Kırca'nın önemli bir görevi yerine getirerek bu dünyadan ayrıldığını ifade etti.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 11:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER