Ömer Halisdemir'in babası: O hainler asılsın

DARBECİ Tuğgeneral Semih Terzi'yi öldüren Astsubay Başçavuş Ömer Halisdemir'in babası Hasan Hüseyin Halisdemir, oğlunu şehit ettiği belirlenen Binbaşı Fatih Şahin ile Üsteğmen Mihrali Atmaca'nın idam edilmesini istedi, bu isteğini telefonla konuştuğu Cumhurbaşkanı'na da ilettiğini söyledi.

Ömer Halisdemir'in babası: O hainler asılsın
Niğde'nin Bor İlçesi'ne bağlı Çukurkuyu Beldesi'nde yaşayan Hasan Hüseyin Halisdemir, oğlunu şehit edenlerin kimliklerinin belirlenmesinden dolayı çok mutlu olduğunu belirterek şunları söyledi:
"Ben bunların yakalandığından çok mutlu oldum. Bu hainlerin de bir an evvel asılmasını istiyorum. Cumhurbaşkanıma Başbakanıma güveniyorum. Bu vatan hainlerinin cezası yüce Türk milleti verecek, mutlaka verecek. Zaten benim evladım o hainlerin elebaşının cezasını kendi verdi. Oğlum haini vurmuş ne mutlu bize. Türk milleti de aynı gururu bize verdi. Türkiye'nin dört bir yanından binlerce vatandaş şehrimize kasabamıza geldi. Hepsine teşekkür ederim."
"CUMHURBAŞKANI'NDAN İDAMI İSTEDİM"

Baba Halisdemir, "Cumhurbaşkanımızla biraz görüşmem oldu. Bu görüşmemde Sayın Cumhurbaşkanımızdan idam istedim. Sayın Cumhurbaşkanım da 'Meclis eğer kabul ederse ben imzalarım' dedi.

DHA

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 12:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER