FETÖ'cü İş Adamının Müdürü AA Ekibine Odunla Saldırdı

FETÖ'nün önde gelen iş adamlarından Fetin ve Fatih Kazancı kardeşlerin ABD'deki şirketlerinin müdürü, AA ekibine odunla saldırdı.

FETÖ'cü İş Adamının Müdürü AA Ekibine Odunla Saldırdı

FETÖ'nün önde gelen iş adamlarından Fetin ve  Fatih  Kazancı kardeşlerin  ABD'de seramik ve mermer işletmeleri olduğunu tespit eden AAmuhabirleri aileye ait Tile Optima ve Firuze adlı mermer ve seramik işletmelerini  Virginia ve  New Jersey'de görüntüledi. Rodi Giyim için  Bank Asya'dan 100 milyon TL değerinde batık kredi aldığı ortaya çıkan Fetin  Kazancı'nın  Virginia'daki işyerinde görüntülenen oğulları Selman ve Yasin  Kazancı babalarıyla akrabalık ilişkisini inkar ederek işçi olduklarını ileri sürdü. AA ekibine kendisini işletmenin müdürü olarak tanıtan Mehmet isimli şahıs fiziki saldırıda bulundu.

Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) firarisi Fetin ve  Fatih  Kazancı kardeşlerin  ABD'de seramik ve mermer işletmeleri olduğunu tespit eden AA muhabirleri aileye ait Tile Optima ve Firuze adlı mermer ve seramik işletmelerini  Virginia ve  New Jersey'de görüntüledi.

AK PARTİ SEÇMENLERİNE KÜFÜR ETMİŞ

Rodi Giyim için  Bank Asya'dan 100 milyon TL değerinde batık kredi aldığı ortaya çıkan Fetin  Kazancı'nın  Virginia'da işlettiği Firuze adlı mermer ve seramik satış deposunda oğulları Selman ve Yasin  Kazancı AA kameralarına yakalandı. Sosyal medyada FETÖ lehine paylaşımlarıyla dikkat çeken oğul Selman  Kazancı'nın  Twitter hesabından seçimler öncesi  AK Parti seçmenlerine yönelik küfür mesajları paylaşılmış, tepkiler üzerine hesabının hacklendiğini, mesajların kendisine ait olmadığını savunmuştu.

AA muhabirine yakalanan Yasin ve Selman  Kazancı kardeşler, FETÖ şüphelisi Fetin  Kazancı'nın depoda olmadığını, kendilerinin de Fetin  Kazancı ile herhangi bir akrabalık ilişkilerinin bulunmadığını belirterek sadece onun işçileri olduklarını iddia etti. AA muhabirinin kendisine Selman  Kazancı olduğunu söylemesi üzerine bulunduğu mermer kamyonetinden inip hızla içeri giren Selman  Kazancıdepolarının kapısını kapattı ve polisi aradı. Daha sonra dışarı çıkan Selman  Kazancı polisi beklerken AA muhabirlerinin ilettiği sorulara net yanıt vermekten kaçındı. Diğer taraftan abisi Yasin  Kazancı ise AA ekibine kameralarını kapatmasını istedi. İşletmeye gelen polis AA ekibini bölgeden uzaklaştırdı.

'VATANSIZLAŞTIM, ALDIĞIM PARAYA BAKARIM'

Fetin ve  Fatih  Kazancı'nın  New Jersey eyaletindeki "Tile Optima" adlı işletmesini görüntüleyen AA ekibi kendisini işletmenin müdürü olarak tanıtan Mehmet isimli şahsın fiziki saldırısına uğradı. Önce AA ekibinin sorularına cevap vermeyi kabul edip açıklamalarda bulunmaya başlayan İşletme müdürü, 15 Temmuz'daki FETÖ'nün başarısız darbe girişimine ilişkin sorulara "Bana göre çok bir şey değil" ifadesini kullanarak "Ben vatansızlaştım, evet. Ben aldığım paraya bakarım." şeklinde konuştu.

AA EKİBİNE SALDIRDI

FETÖ ile ilgili sorulardan rahatsız olan işletme müdürü, özel mülklerine girildiğini iddia ederek, AA ekibini polis çağırmakla tehdit etti. AA ekibinin durduğu yolun da kendilerine ait olduğunu ileri süren işletme müdürü, hakaretlerde bulunarak AA muhabiri ve kameramanına saldırdı. İnternet sitesinde adı "Tile Optima" olarak geçen ve  New Jersey'nin yanı sıra  Virginia,  Texas,  Illinois,  Kaliforniya ile  Florida'da şubeleri bulunan işletmenin tabelasında " Aetna Chemical Corporation" şeklinde farklı bir ismin olması dikkati çekti.

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER