Abdest alırken kayınbiraderi tarafından vurulan kişi öldü

ÇORUM’da  öğle namazını kılmak için gittiği caminin şadırvanında abdest aldığı sırada 40 yaşındaki Üzeyir M., tarafından tabancayla ensesinden vurularak ağır yaralanan  kayırbiraderi 28 yaşındaki Ramazan Güllü, tedavi gördüğü...

Abdest alırken kayınbiraderi tarafından vurulan kişi öldü

ÇORUM’da  öğle namazını kılmak için gittiği caminin şadırvanında abdest aldığı sırada 40 yaşındaki Üzeyir M., tarafından tabancayla ensesinden vurularak ağır yaralanan  kayırbiraderi 28 yaşındaki Ramazan Güllü, tedavi gördüğü hastanede öldü.

Olay, dün Osmancık Caddesi Ulu Camii avlusunda meydana geldi. Ramazan Güllü, öğle namazını kılmak için camiye gelip avludaki şadırvanda abdest almaya başladı. Bu sırada cami avlusuna gelen Üzeyir M., iddiaya göre kayınbiraderi olan Güllü'nün arkasından yanaşıp tabancayla ensesine 2 el ateş ettikten sonra kaçtı. Güllü'nün ensesinden giren kurşunlardan biri boynundan çıkarak, cami avlusunda duran 76 yaşındaki İsmail Yetişken'in koluna isabet etti. İki yaralı ambulansla Çorum Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ramazan Güllü, bu gün tedavi gördüğü hastanede öldü. Cenazesi aynı hastanenin morgunda yapılan otopsi sonrasında yakınlarına teslim edildi. İsmail Yekişken'in tedavisinin devam ettiği belirtildi.

Olaydan sonra kaçan Üzeyir M.'nin yönetimindeki otomobil Çorum kent merkezinden yaklaşık 10 kilometre uzaklıkta kırsal alanda bulundu. Üzeyir M. ile Ramazan Güllü'nün daha önce ortak iş yaptığı aralarında alacak verecek meselesinden husumet bulunduğu iddia edildi. Polis ekiplerinin şüpheli şahsın yakalanması için yaptıkları çalışmaların sürdüğü belirtildi.

DHA

Güncelleme Tarihi: 15 Ağustos 2017, 16:22

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER