İntihar Eden Adam 21 Aylık Çocuğun Üzerine Düştü!

Ukrayna'da intihar etmek için bir binanın 8. katından aşağı atlayan adam, sokakta babasıyla yürüyen 21 aylık bir çocuğun üzerine düştü. Hem adam hem de çocuk yaşamını yitirdi.

İntihar Eden Adam 21 Aylık Çocuğun Üzerine Düştü!

 Ukrayna'da 8. kattan atlayarak intihar eden 39 yaşındaki adam, sokakta yürüyen 21 aylık çocuğun üzerine düştü. Hem adam hem de talihsiz çocuk feci şekilde hayatını kaybetti

BABASI YANINDAYDI

Çocuğun yanında olay esnasında babası olduğu ve bu ana tanık olduğu ifade edildi. Olay yerine kısa sürede varan acil servis elemanları adama ve çocuğa hemen müdahale etseler de ikisi de olay yerinde can verdi.

ANNESİ GELDİĞİNDE HER ŞEY BİTMİŞTİ

Çocuğun annesi Anna Polishchuk, kocası ve oğlunun yanından 5 dakikalığına ayrıldığını ve ailesinin yeni yılını kutladıktan sonra çocuğun yanına geldiğinde her şeyin olup bitmiş olduğunu gördüğünü söyledi.

"ÇIĞLIKLARI ACI VERİCİYDİ"

Komşuları olan Sergey Borisov isimli adam, "Yüksek bir ses duydum ve sonra oğlanın annesi dışarı fırladı. Kadın, paramediklerin çocuğu kurtarmak istediği ambulansa gitti ve hemen durumu anladı. Camları kapatmak zorunda kaldım çünkü çığlıklarında çok acı acı vardı. Onu dinleyemedim" dedi.

Polis sözcüsü adamı intihara iten nedenleri ve olay esnasında sarhoş olup olmadığını araştırdıklarını ifade etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER