Taksim Meydanı'nda gündem bu köpek

Taksim'de bazı kişleri ısırdığı belirtilerek şikayet edilen  köpeği almak için gelen Beyoğlu Belediyesi veteriner ekipleri bazı kişilerin tepkisi, bazılarının da desteğiyle karşılaştı. Tartışmada köpeğin...

Taksim Meydanı'nda gündem bu köpek

Taksim'de bazı kişleri ısırdığı belirtilerek şikayet edilen  köpeği almak için gelen Beyoğlu Belediyesi veteriner ekipleri bazı kişilerin tepkisi, bazılarının da desteğiyle karşılaştı. Tartışmada köpeğin alınmasına karşı çıkanlar ağır basınca ekipler de köpeği almadan geri döndü. 

KÖPEĞİ ALMAYA GELDİLER AMA..

Beyoğlu Belediyesi veteriner ekipleri, saldırgan olduğu yolunda şikayet üzerine şikayete konu köpeği almak için Taksim meydanına geldi.  

HAVLAMASI TAKSİM MEYDANI'NIN HER YANINDAN DUYULDU

Boynuna ip geçirilerek yakalanan köpeğin acı havlaması Taksim Meydanı'nda yankılandı. Bir türlü sakinleşmeyen ve veteriner aracına alınamayan köpeğe uyuşturucu iğne atıldı. Yine sakinleşmeyen köpeği zapt etmek mümkün olmadı. Bu duruma tepki gösterenler oldu. Bazı kişiler de köpeğin alınmasına karşı çıkanlara itiraz etti, onlara "Siz işinize bakın bun köpek her gün birini ısırıyor" diye seslendi. 

Köpeğin alınmasına tepki gösterenlerle alınmasını isteyenler arasında tartışmalar çıktı. Bu sırada ortaya çıkan bir kadın "bu köpek saldırmıyor" diyerek veteriner ekiplerinin yakaladığı köpeği onların ellerinden almaya çalıştı. Ona destek olar da devreye girince Belediye ekipleri köpeği bırakarak olay yerinden ayrıldı. 

"HER GÜN 3-4 KİŞİYİ ISIRIYOR"

Taksim 'de esnaf olduğunu söyleyen Vesim Kır "Burada ben kendi gözümle gördüm insanları ısırıyor. Bu köpekleri almaları lazım çünkü her gün 3-4 kişiyi ısırıyor" diye konuştu. Bir başka kişi de "Her gün 3-4 kişiyi ısırıyor geçenlerde bir arkadaşımı ısırdı. Görüldüğü gibi masum bir köpek değil, arkadaşıma 1 hafta iğne vuruldu" dedi. Köpeğin alınmasını isteyen bir başkası da  "Bilip bilmeden gereksiz yere tepki gösterdiler yoldan geçen vatandaşları ısırıyor köpek, Bu köpekler her gün birini ısırıyor. Tepki gösterenler bu durumu bilmiyor. Bu köpeklerin bir an önce alınması lazım" şeklinde köpeğin alınmasına karşı çıkanları tepki gösterdi. 

KÖPEK İLK KEZ HABER KONUSU OLMUYOR.

Bugün tartışmanın göbeğindeki köpek daha önce de habere konu olmuştu. Ağzına aldığı bir çantayı bir türlü vermeyen aynı köpek, yiyecekle oyalandıktan sonra çantayı bırakmıştı. 

DHA

Güncelleme Tarihi: 28 Temmuz 2017, 18:03

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER