UEFA Avrupa Ligi İkinci ön eleme turunda gecenin sonuçları

İkinci ön eleme turunda ilk maçlar, bir karşılaşma dışında tamamlandı. Galatasaray, İsveç ekibi Östersunds'a konuk olduğu maçı 2-0 kaybetti

UEFA Avrupa Ligi İkinci ön eleme turunda gecenin sonuçları

İSTANBUL (AA) - UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda 31 maç oynandı.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda, Galatasaray'ın da mücadele ettiği 2. ön eleme turunda ilk maçlar, İzlanda'nın Valur ile Slovenya'nın Domzale takımları arasındaki karşılaşma dışında tamamlandı.

Sarı-kırmızılılar, ilk maçta İsveç'in Östersunds takımına deplasmanda 2-0 yenildi.

Rövanşların 20 Temmuz'da oynanacağı 2. ön eleme turunda ilk maçlarda alınan sonuçlar şöyle:

Irtysh (Kazakistan) - Kızılyıldız (Sırbistan): 1-1

Kairat (Kazakistan) - Skenderbeu (Arnavutluk): 1-1

Maccabi Tel-Aviv (İsrail) - KR Reykjavik (İzlanda): 3-1

Shkendija 79 (Makedonya) - HJK Helsinki (Finlandiya): 3-1

Ruzomberok (Slovakya) - Brann (Norveç): 0-1

Rabotnicki (Makedonya) - Dinamo Minsk (Belarus): 1-1

Kalju (Estonya) - Videoton (Macaristan): 0-3

Altach (Avusturya) - Dinamo Brest (Belarus): 1-1

Brondby (Danimarka) - VPS (Finlandiya): 2-0

Liepaja (Letonya) - Suduva (Litvanya): 0-2

Vaduz (Liechtenstein) - Odds (Norveç): 0-1

Östersunds (İsveç) - Galatasaray: 2-0

Gebele (Azerbaycan) - Jagiellonia (Polonya): 1-1

Haugesund (Norveç) - Lech Poznan (Polonya): 3-2

Apollon (Kıbrıs Rum Kesimi) - Zaria Balti (Moldova): 3-0

Valletta (Malta) - Utrecht (Hollanda): 0-0

Astra (Romanya) - Zira (Azerbaycan): 3-1

Progres Niedercorn (Lüksemburg) - AEL (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-1

Norrköping (İsveç) - Trakai (Litvanya): 2-1

Beitar (İsrail) - Botev Plovdiv (Bulgaristan): 1-1

Slovan Bratislava (Slovakya) - Lyngby (Danimarka): 0-1

Trencin (Slovakya) - Bnei Yehuda (İsrail): 1-1

Sturm Graz (Avusturya) - Mladost Podgorica (Karadağ): 0-1

Hajduk Split (Hırvatistan) - Levski Sofya (Bulgaristan): 1-0

Osijek (Hırvatistan) - Luzern (İsviçre): 2-0

Aberdeen (İskoçya) - Siroki Brijeg (Bosna Hersek): 1-1

Cork City (İrlanda Cumhuriyeti) - AEK Larnaca (Kıbrıs Rum Kesimi): 0-1

Zeljeznicar (Bosna Hersek) - AIK (İsveç): 0-0

Ferencvaros (Macaristan) - Midtjylland (Danimarka): 2-4

Panionios (Yunanistan) - Gorica (Slovenya): 2-0

Shamrock Rovers (İrlanda Cumhuriyeti) - Mlada Boleslav (Çekya): 2-3

AA

Güncelleme Tarihi: 14 Temmuz 2017, 00:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER