TFF ve 3 büyük kulüpten başsağlığı mesajı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, Hakkari'de yaşanan terör saldırısında şehit düşen 4 asker için başsağlığı mesajı yayımladı.TFF'nin internet sitesinden yapılan...

TFF ve 3 büyük kulüpten başsağlığı mesajı

İSTANBUL (AA) - Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş kulüpleri, Hakkari'de yaşanan terör saldırısında şehit düşen 4 asker için başsağlığı mesajı yayımladı.

TFF'nin internet sitesinden yapılan açıklamada, Hakkari'deki hain saldırıda 4 askerin şehit olduğu, 4 askerin de yaralandığının büyük bir üzüntü ile öğrenilmiş olduğu belirtilerek, "Alçak saldırıda hayatını kaybeden şehitlerimize Allah'tan rahmet; aileleri, Türk Silahlı Kuvvetleri ve milletimize başsağlığı, yaralı askerlerimize geçmiş olsun dileriz." denildi.

Galatasaray Kulübünden yapılan açıklamada ise, "Vatan için canlarını feda eden aziz şehitlerimiz, ulusumuzun yüreğinde sonsuza dek yaşayacak. Galatasaray Spor Kulübü olarak terör eylemini lanetliyor, şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar diliyoruz. Ülkemizin başı sağ olsun." ifadelerine yer verildi.

Fenerbahçe Kulübünün internet sitesinde yer alan açıklamada, "Bu hain terör saldırısını lanetlerken; şehit askerlerimize Allah'tan rahmet, yaralı askerlerimize acil şifalar; şehitlerimizin yakınları, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Türk Milleti'ne başsağlığı diliyoruz." ifadeleri kullanıldı.

Beşiktaş Kulübü ise, "Ülkemizin birlik ve bütünlüğüne yönelik terörist saldırılar asla hedefine ulaşamayacaktır. Tüm terörist saldırıları lanetlerken, ülkemizin birlik ve beraberliğe her zamankinden daha fazla ihtiyaç olduğu bu günlerde, kahraman güvenlik güçlerimize olan güvenimizi ve inancımızı yineliyoruz. Şehit olan askerlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ederiz." açıklamasında bulundu.

AA

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2017, 15:51

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER