TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Şenol Güneş ile görüştü

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Milli Takım teknik direktörlük görevi için Beşiktaş'ı çalıştıran Şenol Güneş ile bir araya geldi

TFF Başkanı Yıldırım Demirören, Şenol Güneş ile görüştü

DHA'nın haberine göre, iki gün önce yaptığı basın toplantısında hem Milli Takım hem deBeşiktaş'ın başında olmasının mümkün olamayacağını açıklayan teknik direktör Şenol Güneş'in, sabah saatlerinde başkan Yıldırım Demirören ile yapmış olduğu görüşmede Ay-Yıldızlı takımı çalıştırmayı kabul ettiği ortaya çıktı.

Konuyu daha önce Başkan Fikret Orman'a da açan Şenol Güneş'in bu durumuna Beşiktaş başkanının, hem kendisine hem de Demirören'e, "İki takım çalıştırması doğru olmaz. Hoca gidecekse sadece Milli Takım'ın başında olmalı" diyerek yanıt verdiği öğrenildi. Türkiye Futbol Federasyonu, her an Şenol Güneş ismini açıklayabilir.

Öte yandan NTV Spor yorumcusu Rıdvan Dilmen de Şenol Güneş'in TFF ile prensipte anlaştığını söyledi.

FİKRET ORMAN'DAN AÇIKLAMA GELDİ
Başkan Fikret Orman, Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Milli takımı çalıştırma konusunda TFF Başkanı Yıldırım Demirören ile bir araya gelişini şu sözlerle açıkladı:

"Bu bir nezaket görüşmesidir. Ben daha önce hocamınızın hem Beşiktaş hem de Milli takımı çalıştırmasını uygun bulmamıştım. Görüşüm bu yöndedir."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER