Spor Toto Süper Lig'de görünüm

Ligde 23. hafta maçlarının ardından Medipol Başakşehir liderliğini sürdürdü. Haftanın son maçında Beşiktaş ile Fenerbahçe 3-3 berabere kaldı.

Spor Toto Süper Lig'de görünüm

Süper Lig'de haftanın son maçında Beşiktaş, derbide Fenerbahçe'yi konuk etti. Karşılaşmanın ilk yarısı 3-0 siyah-beyazlı takımın üstünlüğüyle sona ererken, sarı-lacivertli takım ikinci yarıda rakibine 3 golle cevap verdi ve derbi 3-3 berabere tamamlandı.

Ligin zirvesinde bulunan Medipol Başakşehir sahasında Bursaspor'u 3-0 yenerek 51 puanla liderliğini devam ettirirken, sahasında son dakika golüyle Akhisarspor'u 1-0 yenen Galatasaray ise 45 puanla ikinci sırada yer aldı.

Sonuçlar

Spor Toto Süper Lig'de 23. hafta maçlarının sonuçları şöyle:

Göztepe-Trabzonspor: 1-3

Çaykur Rizespor-Evkur Yeni Malatyaspor: 3-0

Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor: 1-2

Aytemiz Alanyaspor-Kasımpaşa: 3-0

Medipol Başakşehir-Bursaspor: 3-0

MKE Ankaragücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor: 2-1

Atiker Konyaspor-İstikbal Mobilya Kayserispor: 0-1

Galatasaray-Akhisarspor: 1-0

Beşiktaş-Fenerbahçe: 3-3

Puan durumu

Süper Lig'de 23. haftanın ardından oluşan puan durumu şöyle:


TakımlarOGBMAYAVP

1.MEDİPOL BAŞAKŞEHİR23156236112551

2.GALATASARAY23136446242245

3.BEŞİKTAŞ23117545301540

4.TRABZONSPOR2310674033736

5.EVKUR YENİ MALATYASPOR239773428634

6.ATİKER KONYASPOR2381052924534

7.ANTALYASPOR239592432-832

8.DEMİR GRUP SİVASSPOR238783334-131

9.AYTEMİZ ALANYASPOR2394102526-131

10.İSTİKBAL MOBİLYA KAYSERİSPOR238782128-731

11.KASIMPAŞA2392123944-529

12.ÇAYKUR RİZESPOR2361073030028

13.MKE ANKARAGÜCÜ2383122236-1427

14.FENERBAHÇE2351082632-625

15.GÖZTEPE2381142532-725

16.BURSASPOR2341271926-724

17.BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE ERZURUMSPOR2349102431-721

18.AKHİSARSPOR2346132138-1718 

24. hafta programı

Spor Toto Süper Lig'de 24. hafta maçlarının programı şöyle:

1 Mart Cuma:

20.30 Antalyaspor-MKE Ankaragücü (Antalya)

2 Mart Cumartesi:

16.00 Bursaspor-Demir Grup Sivasspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.00 İstikbal Mobilya Kayserispor-Beşiktaş (Büyükşehir Belediye Kadir Has)

19.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Ülker)

3 Mart Pazar:

13.30 Atiker Konyaspor-Göztepe (Konya Büyükşehir Belediye)

16.00 Evkur Yeni Malatyaspor-Medipol Başakşehir (Yeni Malatya)

19.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Galatasaray (Erzurum Kazım Karabekir)

4 Mart Pazartesi:

20.00 Kasımpaşa-Trabzonspor (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

20.00 Akhisarspor-Aytemiz Alanyaspor (Spor Toto Akhisar)

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER