banner55

Rıdvan Dilmen, Yıldırım Demirören'e İstifa Çağrısı Yaptı

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'i istifaya çağırdı, "Al bütün kurullarını murullarını vedalaş. Türk futbolunun yakasından düşün artık." dedi.

Rıdvan Dilmen, Yıldırım Demirören'e İstifa Çağrısı Yaptı

TRT Spor'da yayınlanan Futbolun Zirvesi programında haftanın değerlendirmesini yapan yorumcu  Rıdvan Dilmen, çok çarpıcı yorumlarda bulundu.  Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı  Yıldırım Demirören'e görevi bırakma çağırısı yapan Dilmen, şunları söyledi:

"ÖNÜMÜZDEKİ SENELERE YAZIK OLACAK"

"Yönetim kurulu kararıyla, kurullar karar veriyor diyorum ben. Manipülasyon yapıyorlar diyorum ben. Rapoları aldırıyorlar diyorum ben. İddia ediyorum. Ne kadar tehlikeli değil mi? İspat et derler adama. Hadi yalan söylüyorsun, ispat et desinler ben de edeyim. Derhal bıraksınlar. Lütfen rica ediyorum, kesinlikle ve kesinlikle bırakmalılar. Türk futbolunun yakasından düşsünler artık. Yazık olacak önümüzdeki senelere.

"VEDALAŞIN, AYIP OLUYOR"

Yıldırım Bey iyi bir iş adamısınız. Yarın bir gün sporun içinde kalırsınız, ne yaparsınız bilmiyorum ama çekilin. Al bütün kadrolarını, kurullarını murullarını sezon bittiği zaman, vedalaş. Vedalaşın ayıp oluyor. Ayıp oluyor, insanlarla alay ediyorsunuz. Bu seyirci ondan kaçıyor, söyleyeyim size.

Beşiktaş kadar bu sezon  Başakşehir de kullandı hakemlerin avantajlarını. Sebebi de belli,  Göksel Gümüşdağ Kulüpler Birliği Başkanı."

AA

banner56

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER