Rıdvan Dilmen: Başakşehir Adaletsizlik Yapmasın, Hepsini Kadro Dışı Bıraksın

Futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Rize'deki saldırı sonrası "Kulübün ailevi duyguları çok iyi kulüpse hepsini kadro dışı bıraksın. Volkan'ı Emre'yi takımdan göndersenize." dedi.

Rıdvan Dilmen: Başakşehir Adaletsizlik Yapmasın, Hepsini Kadro Dışı Bıraksın

Ünlü futbol yorumcusu  Rıdvan Dilmen,  Başakşehir'in  Rize'de yaşanan olaylar sonrası sadece 2 oyuncuyu kadro dışı bırakmasının yetersiz olduğunu söyledi.

Emre Belözoğlu ile  Volkan Babacan'ın takımla yollarının ayrılması gerektiğini belirten Dilmen, şu ifadeleri kullandı:

"YALÇIN'LA UFUK NEDEN KURBAN EDİLDİ?"

"Rize'de gazeteci arkadaşımız mağdur edildi, sahip çıkmamız lazım, tamam. Ama niye sadece Yalçın'la Ufuk orada kurban edildi?  Volkan Babacan'ı niye kadro dışı bırakmıyorsunuz? Mahmut'u niye kadro dışı bırakmıyorsunuz? Yalçın 30 küsür yaşında bir adam 20 yıldır oynamış, adam bir hata yapmış, cezası neyse federasyon verecek.

"ADALETSİZLİK YAPMASINLAR"

Başakşehir ailevi duyguları çok iyi bir kulüpse o zaman hepsini kadro dışı bıraksın. Adaletsizlik yapmasınlar. Hadi  Volkan Babacan'ı,  Emre Belözoğlu'nu takımdan göndersenize! Gücünüz Yalçın'a ve oynamayan Ufuk'a yetiyor. TFF görüntülere rağmen Mahmut'u niye atlamış? Çünkü  Başakşehir'de haftaya oynayacak stoper yok."

"BURASI NASIL ÜLKE BÖYLE?"

Daha önce Türk futbolundaki şiddet olaylarını hatırlatan Dilmen; " Aziz Yıldırım soyunma odasına küfür etmek için iner.  Trabzon'da hakemleri dışarı çıkartmazlar. Sayın Cumhurbaşkanımız arayıp çıkarır. Kupa kaldıracaksın ışıkları söndürürler. Onda da Sayın Cumhurbaşkanımız araya girer. Bu nasıl ülke? Bu nasıl düzen böyle?" sözlerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER