MHP Lideri Bahçeli’den ilkokul öğretmenine büyük vefa

MHP Lideri Bahçeli’den ilkokul öğretmeni Nermin Özbak’a büyük vefa örneği… EtikHaber / ÖZEL

MHP Lideri Bahçeli’den ilkokul öğretmenine büyük vefa

EtikHaber / ÖZEL

EtikHaber olarak öğrendiğimiz bilgilere göre bundan birkaç ay önce MHP Lideri Bahçeli, Mersin’de yaşayan ve kimsesi olmayan ilkokul öğretmeni Nermin Özbak’ın rahatsızlandığını ve hastaneye kaldırıldığı haberini alır.

MHP Lideri Bahçeli, Osmaniye 7 Ocak İlkokulu’nda öğretmeni olan Nermin Özbak’ın ailesinden kimsesi olmadığını öğrenince “Kimsesi yoksa biz varız” diyerek öğretmeninin sağlığına kavuşması için her türlü desteğin verilmesi ve takip edilmesi hususunda kendisine bilgiyi veren MHP Kadirli İlçe Başkanı Alptekin Uçmak'ı görevlendirir. Ve süreç içerisinde kendisi de sık sık öğretmeninin sağlık durumunu takip eder.

Uzun süre yoğun bakımda da yatan Nermin Özbak 10 Kasım 2020 günü Mersin Şehir Hastanesi’nde hayatını kaybeder.

Vefat haberini alan MHP Lideri Bahçeli, hemen MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’yi görevlendirerek, kimsesiz olan ilkokul öğretmeninin cenazesinin kaldırılması ve defni hususunda gerekenlerin yapılarak sahip çıkılması talimatını verir. Hem defin masraflarının hem de merhumenin diğer borçlarının kapatılması talimatı da veren MHP Lideri Bahçeli, bunları bizzat kendisinin karşılayacağını ifade eder.

MHP Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli talimatı yerine getirerek, cenazeye sahip çıkar.

Merhume Nermin Özbak bugün (11 Kasım 2020) öğlen namazını müteakip MHP Mersin teşkilat mensuplarının yoğun katılımı ile defnedildi.

Bu vesileyle EtikHaber olarak merhume Nermin Özbak’a Allah rahmet diliyoruz. Mekanı cennet, ruhu şad olsun.

EtikHaber / ÖZEL

Güncelleme Tarihi: 14 Kasım 2020, 15:53

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER