MHP'li Durmaz'dan MHP'li Belediyelere Mesaj

MHP Genel Başkan Yardımcısı Durmaz, partisine mensup belediye başkanlarından, koronavirüs tedbirleri kapsamında devlet tarafından alınan kararlara uyulup uyulmadığının titizlikle takip edilmesini istedi.

MHP'li Durmaz'dan MHP'li Belediyelere Mesaj

MHP'den yapılan yazılı açıklamaya göre Sadir Durmaz, partisinin belediye başkanlarını göreve seçilmelerinin birinci yılı dolayısıyla tebrik mesajı gönderdi. 

Sadir Durmaz'ın mesajı şu şekilde:

Kıymetli Belediye başkanlarımız;

Seçilmiş olduğunuz Belediye Başkanlığı görevinizde 1. Yılı geride bıraktığınız bu günde, Herbirinize Sayın Genel Başkanımızın selam ve tebriklerini iletiyor, çalışmalarınızda başarılar diliyorum..

Halka hizmetin, Hakka hizmet olduğunu unutmadan sürdürdüğünüz bu anlamlı görevinizde; Beşikten mezara kadar insan hayatının her evresine tesir eden işler yapan sizler, Ülkemizin içerisinden geçtiği bugünkü sıkıntılı ortamdan çıkması için de çok büyük sorumluluk sahibisiniz..Bu nedenle, Devletimiz tarafından alınan  kararlara harfiyen uyulması titizlikle takip edilmelidir..

Komşusu açken tok yatan bizden değildir, ilahi  buyruğuna uygun olarak sıkıntısı olan tüm vatandaşlarımızın ihtiyaçları muhakkak surette karşılanmalıdır..

Bu hususta her hangi bir sorunla karşılaşılmaması İçin,  içişleri bakanlığımızın konuya ilişkin genelgeleri ve talimatları dikkate alınarak işlem yapılmalıdır..

Bizi millet yapan en önemli haslet zorluklara birlikte göğüs germe, sevinçte ve tasada bir ve beraber olma duygusudur.

Buradan hareketle Sayın Cumhurbaşkanımız tarafından başlatılan ve Sayın Genel Başkanımızın herkesten önce 5 Maaşını bağışlayarak destek verdiği, Milli dayanışma kampanyasına gösterdiğiniz samimi ilgi nedeniyle size teşekkür ediyorum..

Sayın Genel Başkanımızın ifade ettikleri gibi, geceye sabredenlere,  bir gündüz müjdelenmiştir..

Millet olarak Birlikte bu zorluğunda üstesinden geleceğimizden hiç kimsenin kuşkusu olmamalıdır...

Yardımların tek elden ve gerçek ihtiyaç sahiplerine, hijyen kurallarına uygun olarak ulaştırılması hususunda yetkili kamu kurum ve kuruluşlarıyla organize bir şekilde hareket edilmesi hayati öneme haizdir..

Bu düşüncelerle seçilmiş olduğunuz belediye başkanlığı görevinizde başarıyla geride bıraktığınız birinci yılınızı bir kez daha tebrik ediyor, nice başarılı yıllarda sağlık ve huzur içinde Milletimize hizmet etmenizi Cenab-ı Allah’tan diliyorum ..Rabbim Milletimizi her türlü afetten muhafaza eylesin...

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2020, 14:10

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER