MHP'li Büyükataman'dan İP'li Akşener'e sert tepki!

MHP Gelen Sekreteri İsmet Büyükataman, iftira ve ithamlarla MHP Lideri Devlet Bahçeli'yi hedef alan İP Genel Başkanı Meral Akşener'e sert tepki gösterdi.

MHP'li Büyükataman'dan İP'li Akşener'e sert tepki!

"İmralı'da mitil arayanlar; ihanet pazarında tezgâh açanlardır, terör örgütlerinin sofrasına meze olanlardır, çukur siyaseti güdenlerin kazdığı çukura düşenlerdir" diyen MHP Gelen Sekreteri İsmet Büyükataman, sosyal medya hesabı twitter'den yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

Bir ucu Kandil'de, diğer ucu Pensilvanya'da bulunan İP'in ucu kaçmış durumdadır.Genel Başkanının FETÖ ile ilişkisini ifşa eden mi ararsın, Demirtaş'a övgüler düzen mi...
Hanımefendi, kendisini siyasetten emekli eden Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli'ye şahsi kinini kusmak için terör örgütleriyle aynı cephede bulunup millete meydan okumaktan, kumpas kurmaktan geri durmamıştır.
Şahsi kinleri, memleket faydasının önüne geçenlerin Milliyetçi Hareket'i terör örgütleriyle, Milliyetçi Hareket'in Sayın Genel Başkanı'nı teröristbaşı ile ilişkilendirmesi; ancak ahlaki sorunlar içeren kötü bir şakadan ibaret olabilir.
İmralı'da mitil arayanlar; ihanet pazarında tezgâh açanlardır, terör örgütlerinin sofrasına meze olanlardır, çukur siyaseti güdenlerin kazdığı çukura düşenlerdir.
Oysa "Milliyetçi Hareket Partisi; ne yaptığını bilen, ne söylediğini bilen, nereye ulaşmak istediğinin bilincinde olan muazzam bir fikir ekolü, köklü bir siyaset okuludur."

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER