Gaziantep’te İP’den MHP’ye Büyük Katılım

Gaziantep MHP İl Başkanlığında katılım töreni düzenlendi. İYİ Parti’den istifa eden 50 kişi MHP İl Başkanlığında düzenlenen törenle MHP’ye katıldı.

Gaziantep’te İP’den MHP’ye Büyük Katılım

MHP İl Başkanı Muzaffer Çelik’in de hazır bulunduğu törende, İP’den rahatsızlığını ileten üyeler, MHP’ye katıldıklarını açıkladı.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin daveti üzerine MHP’de kucaklaşmak üzere gelen ve Aralarında İP Şahinbey İlçe Başkanlığı görevi yapmış olan H.İbrahim Kaya ve aşağıdaki farklı kademelerde görev yapan;

İlçe başkan yardımcısı Halil İbrahim Uygun,İlçe başkan yardımcısı Murat Doğan, Ahmet Demir, Ahmet Ağdemir, İlçe yönetim kurulu üyesi Ahmet Şahin,Ugur Cevizli,ilçe Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Doğan, Akdere mahalle temsilcisi Süleyman Özden ilçe belediye meclis üyesi adayı Nurcan Kaya,İzet Şevgin,Yaşar Gören,Parti üyeleri Sevgi Tan,Fatma Kaya Metin Kaya,Uğur Kaya,Yusuf Kaya,Hasan Aydın,Orhan Ağdemir,Erhan Kaya,Yılmaz Er,Bülent Er,Ahmet Canhilal,Mehmet Demir,İsmail Çetin ve diğer parti üyelerinden oluşan heyet çoşkulu bir katılımla MHP ROZETİNİ taktı. Üyelik beyarnamelerini dolduran heyet iyi partide bulunan başka arkadaşlarınında ilerleyen günlerde kendilerine eşlik edeceğini bildirdi.

Türkiye ve Gaziantep gündemi ile ilgili konuşma yapan Muzaffer Çelik 100.yılı sebebi ile sivas kongresinde galip gelen milli onurun hala hayatta olduğunu ve MHP’ de yaşatıldığını belirrti.

Yöremizin tarım zenginliği olan fıstık üzüm biber nar, kurutmalık ve diğer tarım ürünlerinin Gaziantep ekonomisine katkı sağlarken çiftçimizn de kazancının bereketinin korunması ile ilgili, MHP nin çiftçinin yanında herzazman buluncağını beyan etti. Oğuzeli narının coğrafi tescil almasının şehrimiz ve oğuzeli için grur verici olduğunu belirtti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER