CHP'li Milletvekili, AKP'li Vekili Muhtar Sanıp Fotoğraf Çektirmek İstedi

CHP'li vekil Mehmet Tüm, AK Partili vekil Vural Kavuncu'yu muhtar sanarak hatıra fotoğrafı çektirmek istedi. Kavuncu da, "Ben muhtar değil milletvekiliyim. Nasıl tanımazsınız?" diyerek cevap verdi.

CHP'li Milletvekili, AKP'li Vekili Muhtar Sanıp Fotoğraf Çektirmek İstedi

Referandum çalışmaları için  Kütahya'nın  Domaniç ilçesine gelen CHP  Balıkesir  Milletvekili  Mehmet Tüm'ün, muhtarlarla toplantı yapan TBMM Sağlık, Aile, Çalışma ve Sosyal İşler Komisyonu Başkanı ve  AK Parti  Kütahya  Milletvekili Vural Kavuncu'yu muhtar sanarak hatıra fotoğrafı çektirmek istemesi ve ardından gerçeği öğrenince birbirlerine sarılmaları güzel bir anı oluşturdu.

CHP'Lİ VEKİL, AK PARTİLİ VEKİLİ MUHTAR SANDI

Referandum çalışmaları kapsamında  Domaniç Muhtarlar Derneğini ziyaret eden Kavuncu'nun, muhtarlarla toplantı yaptığı sırada, salona CHP  Balıkesir  Milletvekili  Mehmet Tüm girdi.

Bu sırada Dernek Başkanı Mehmet Ayverdi'nin masasında oturan Kavuncu'nun yanına yaklaşan Tüm, "Sayın Muhtarım hayırlı günler. Sizinle bir fotoğraf çektirelim." deyince Kavuncu da "Sayın Vekilim, ben muhtar değil milletvekiliyim. Sağlık Komisyonu Başkanıyım. Nasıl tanımazsınız?" ifadesini kullandı.

"SİZİ TANIMAZ MIYIM VEKİLİM"

Bunun üzerine CHP'li Tüm de " Kusura bakmayın muhtarlar derneği dedikleri için öyle dedim. Sizi tanımaz mıyım vekilim." diye konuştu.

HATIRA FOTOĞRAFI ÇEKTİRDİLER

Yaşanan diyaloğun ardından, milletvekilleri birbirilerine sarılarak hatıra fotoğrafı çektirdi.

AA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER