AKP'li Ünal: Adaletin tecellisi için gözümüz perşembe günü toplanacak olan Genel Kurul'da

- "BM Güvenlik Konseyi'nde sadece ABD'nin ret oyu vermesiyle gelinen nokta 'Dünya 5'ten büyüktür.' diyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kere daha haklı çıkarmıştır. Adaletin tecellisi için gözümüz perşembe günü toplanacak olan Genel Kurul'da"

AKP'li Ünal: Adaletin tecellisi için gözümüz perşembe günü toplanacak olan Genel Kurul'da

ANKARA (AA) - AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sözcüsü Mahir Ünal, Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi'nde (BMGK) sadece ABD'nin ret oyu vermesiyle gelinen noktanın "Dünya 5'ten büyüktür." diyen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kere daha haklı çıkardığını belirterek, "Adaletin tecellisi için gözümüz perşembe günü toplanacak olan Genel Kurul'da." ifadelerini kullandı.

Ünal, Twitter hesabından ABD'nin BMGK'daki Kudüs tasarısını veto etmesine ilişkin değerlendirmede bulundu. Ünal, "BM Güvenlik Konseyi'nde sadece ABD'nin ret oyu vermesiyle gelinen nokta 'Dünya 5'ten büyüktür.' diyen Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı bir kere daha haklı çıkarmıştır. Adaletin tecellisi için gözümüz perşembe günü toplanacak olan Genel Kurul'da." ifadesini kullandı.

AA

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2017, 17:07

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER