Koray Aydın'ın Tombalak Haluk'la Maceraları!

"Başkaları gibi kapı kapı parti gezmedi, Ülkücü çizgisini korudu"  diyerek diğerlerinden ayrı tutuyorduk.  O da aslında diğerleri gibi sadece İYİ rol yapıyormuş. Kimden mi bahsediyoruz? Elbette Koray Aydın'dan…

Koray Aydın gitti "Bu parti Ülkücü olmayacak" diyenlerin partisinde kurucu ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı oldu. Hem de "FETÖ'cüler tüm illerde onu destekliyor" dediği Meral Akşener'in kurduğu partide… 

Koray Aydın teşkilatlanma işlerine de çok hızlı başladı. Mesela Koray Aydın'ın Kocaeli'ye atadığı tombalak "Ne olursan ol, yine de gel" partisinde atanan en renkli il başkanı olmuştur. Bu atanan şahıs renkli olduğu kadar, karşımıza ağzı fosseptik çukuru olan birisi olarak çıkmıştır.

Onu renkli kılan ise Rotary Kulübü bölge başkanı olmasıdır.

Rotaryenler kendini mason olarak nitelendirmese de, yani bu manada gizlenmeye çalışsalarda, Rotary Kulüpleri tüm dünyada "Temel felsefesi  biraderler arası fikirsel, sosyal ve ticari ilişkileri geliştirmek,  locaların dışındaki sosyal ve siyasi hayatta dayanışmayı sağlamak ve  mason olmayan üyelerini Mason hedef ve amaçları doğrultusunda  yönlendirmek ve uygun görülen üyelerini localara kabul etmektir. Yani  Mason localarının bir alt basamağıdır. " şeklinde bilinmektedir.

İşte böyle bir tombalak Rotaryen, İYİ Parti Kocaeli il başkanı olarak atanmıştır. Rozetini de bugüne kadar MHP'de İYİ rol yapan Koray Aydın takmıştır.

Haluk Ulusoy isimli tombalağın hadsiz, terbiyesiz marifetleri de araştırılınca sonradan görülmüştür.

Sosyal medya hesabından, MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye yönelik  "Allah bize Devlet Bahçeli'nin helvasını yemeyi nasip etsin" şeklinde referandum akşamı bir yorum yaptığı anlaşılmıştır.

Kendisine de bir gün "pamuk tıkayacaklar" ama hangi mason üstadı tıkayacak orasını bilmiyoruz.

Rotaryenler misyon olarak kendilerini "toplumsal gelişmeye katkıda bulunmak , dostluk ve arkadaşlıkları çoğaltmak , uluslararası tanışıklık ve barışı geliştirmek , açık ve şeffaf olmak , meslek hayatında yüksek ahlak standartlarını teşvik etmek" şeklinde tarif ederken, bu Haluk Ulusoy isimli tombalak etrafına niçin kin ve nefret salgılamaktadır? 

İyi Parti Kocaeli İl Başkanı olarak Haluk Ulusoy'un terbiyesizliği sadece MHP Lideri Devlet Bahçeli'ye olmamış, hastanede ölümle pençeleşen Deniz Baykal'a da "Hiç merak etmeyin Baykal'a öyle kolay kolay bir şey olmaz onun verilecek hesabı çok"  diye yorum yazarak insanlığını kaybettiğini göstermiştir.

Meral Akşener'in isteği ile Koray Aydın tarafından ataması yapılan Haluk Ulusoy, Deniz Baykal'a bu vicdansızlığını sergilerken, Meral Akşener'de Deniz Baykal'ı hastanede ziyaret ederek "Değerli siyaset adamı, hepimiz için duayen olan Sayın Baykal'ın rahatsızlığının iyiye doğru gitmiş olduğunu öğrendik. Ailesi ve siyasetteki yol arkadaşları ile görüştük. İyimser bir ruh hali ile ayrılıyorum. İnşallah en kısa sürede aramıza döner diye umut ediyorum. Dualarımız kendisiyle beraber" nutukları atıyordu.

Meral Akşener, Deniz Baykal konusunda samimi ise parası için atadığı bu tombalak Haluk'u hemen görevden almalıdır.

ABD merkezli bir kuruluş olan ve "Mason localarının bir alt basamağı" olarak tarif edilen ROTARY gibi karanlık bir oluşumda Bölge Başkanlığı yapan kişiyi il başkanı atayarak "iyi para" geleceğini düşünebilirsiniz ama Haluk Ulusoy daha yolun başında rezilliğin sembolü olmuştur.

Bir de böyle bir tipin atamasını yapan Koray Aydın, utanmadan hala Ahlak'ta Bozkurt işareti yapmaktadır. Koray Aydın sana tavsiyemiz bundan sonra partinizin logosuna benzeyen Rotary sembolünü yapmanda fayda vardır. Artık kendine yakışanı yap…

Hem Bozkurt işaretini kime yapıyorsun?

Haluk Ulusoy'a mı, Aytun Çıray'a mı, Onur Aydın'a mı, Selda Tandoğan'a mı, Mukadder Başeğmez'e mi kime yapıyorsun Koray Aydın?

"Ülkücü ve Milliyetçi olmayacağız" dediğiniz, PKK kavramlarının parti programı olduğu, CIA'cıların kurucu oldu, HDP-PKK severlerin kurucu olduğu, Masonların il başkanı olduğu parti de tüm iyilikler sizin olsun…

Koray Aydın maziye "MHP'de "İYİ"rol yapan adam" olarak geçtin… Tombalak Haluk'la mutluluklar sana…

Yıldıray Çiçek/ORTADOĞU

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.