MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Semih Yalçın'a başsağlığı mesajı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, MHP Genel Başkan Yardımcısı ve İstanbul Milletvekili Prof. Dr. E. Semih Yalçın'ın hayatını kaybeden oğlu Turan İlteber Yalçın için başsağlığı mesajı yayınladı.

MHP Lideri Devlet Bahçeli'den Semih Yalçın'a başsağlığı mesajı

Resmî Twitter hesabı üzerinden açıklama yapan MHP Lideri Bahçeli, merhuma Cenab-ı Allah'tan rahmet niyaz ederken, başta Semih Yalçın olmak üzere muhterem ailesi ile camiaya sabır, metanet ve başsağlığı dileklerini iletti.

İşte MHP Lideri Bahçeli'nin o açıklaması:

Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, çok değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın emek emek büyütüp yetiştirdiği tertemiz evladı Turan İlteber Yalçın’ın elim bir kaza sonucunda hayatını kaybetmesinden gerçekten de büyük bir üzüntü duydum.

Evladımızın acısı yalnızca ailesinin değil hepimizin müşterek acısıdır. Elbette hüzün dönemleri bölüşüldükçe zayıflayacak, kasvetli ve kederli günler paylaşıldıkça azalacaktır. Değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın ve ailesinin acısını yürekten paylaşıyorum.

Merhum Turan İlteber evladımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, mekânı cennet olsun diyorum. Başta Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih Yalçın olmak üzere muhterem ailesine ve camiamıza sabır, metanet ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER