Esenyurt'ta Küçük Çocuğunun Kafasını Yol Ortasında Bariyerlere Vuran Baba Linç Edildi!

Esenyurt'ta Suudi Arabistan uyruklu baba, çocuğunu yol ortasında döverek kafasını demir bariyerle vurdu. Küçük çocuğu yerden yere vurarak şiddet uyguladığını gören vatandaşlar babayı linç ederken, çocuğun durumunun ciddiyetini koruduğu belirtildi.

Esenyurt'ta Küçük Çocuğunun Kafasını Yol Ortasında Bariyerlere Vuran Baba Linç Edildi!

Esenyurt'ta psikolojik sorunları bulunan Suudi Arabistan uyruklu bir şahıs çocuğunu yolun ortasında dövmeye başladı. Hızını alamayan cani baba daha sonra çocuğunun kafasını yol ortasında bulunan demir bariyerlere vurdu. Birkaç kez de çocuğunu yere vuran babaya çevredeki vatandaşlar müdahale etti. Çocuğu cani adamın elinden alan vatandaşlar adamı da linç etmeye kaktı. Yaralı çocuk ve vatandaşların dövdüğü baba, hastaneye kaldırıldı.

ÇOCUĞUNU YOL ORTASINDA DÖVÜP KAFASINI BARİYERE VURDU

Olay Esenyurt'da öğle saatlerinde meydana geldi. İddiaya göre psikolojik sorunları bulunan Suudi Arabistan uyruklu Nidhal Mohammed Tımraz isimli baba, çocuğunu yol ortasında dövmeye başladı. Dayakla yetinmeyen cani adam daha sonra küçük çocuğun kafasını yol ortasında bulunan demir bariyerlere vurmaya başladı.

ÇOCUĞU SIRT ÜSTÜ YERE VURAN BABA LİNÇ EDİLDİ

Son olarak da çocuğu birkaç kez sırt üstü yere vuran adama bu sırada yoldan geçen sürücüler müdahale etti. Çocuğu cani adamın elinden alan vatandaşlar adamı linç etmeye kalktı. Bu sıra da tesadüfen yoldan geçen sivil bir polis memuru araya girerek cani babayı linç edilmekten son anda kurtardı.

BABA GÖZALTINA ALINDI, ÇOCUĞUN DURUMU CİDDİ

Gözaltına alınan baba, tedavisi yapılmak üzere Esenyurt Devlet Hastanesi'ne götürüldü. İlk müdahalesi olay yerinde çevrede bulunan vatandaşlar tarafından yapılan çocuk ise yakında bulunan bir özel hastaneye kaldırıldı. Çocuğun durumu ciddiyetini koruduğu bildirildi.

"ÇOCUĞU KUCAĞIMA ALIP İLK YARDIMDA BULUNDUM"

Yaşanan olay sonrasında çocuğu hastaneye götüren Muhammet Yunusoğlu"Ben olay yaşanırken büfedeydim bende kavga olduğunu zannettim hemen olay yerine gittim. Çocuğun yerde yattığını gördüm hemen kucağıma alarak ilk yardım da bulundum ve hastaneye götürdüm" dedi.

"BABANIN CİDDİ ŞEKİLDE CEZA ALMASI LAZIM"

Olay esnasında postane de bulunan Tuncay Gül isimli bir vatandaş ise "Ben postanedeydim orta refüjde kalabalığın toplandığını gördüm olay yerine gittiğimde yerde yatan küçük erkek çocuğunu gördüm kafasında ve bel kısmında büyük darbe vardı. Biz olayın ilk önce kaza olduğunu düşündüm. Ama daha sonra babanın şiddet uyguladığını öğrendim babanın ciddi şekilde ceza alması lazım" diye konuştu.

İHA

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER