Adalet konvoyuna saldırı hazırlığındaki DEAŞ'lı zanlılar, yeniden sağlık kontrolünde

KAYSERİ, () - CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan başlattığı ve İstanbul'da sona erdirdiği 'Adalet yürüyüşü'ne, saldırı hazırlığında oldukları iddia edilerek yakalanan terör örgütü DAEŞ mensubu 10 kişiden...

Adalet konvoyuna saldırı hazırlığındaki DEAŞ'lı zanlılar, yeniden sağlık kontrolünde

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Ankara'dan başlattığı ve İstanbul'da sona erdirdiği 'Adalet yürüyüşü'ne, saldırı hazırlığında oldukları iddia edilerek yakalanan terör örgütü DAEŞ mensubu 10 kişiden 4'ü, sağlık raporu için yeniden Adli Tabipliğe getirildi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, partisinin İstanbul Milletvekili Enis Berberoğlu'nun tutuklanmasına tepki olarak başlattığı yürüyüşe saldırı hazırlığında oldukları iddiasıyla Kayseri, Kocaeli ve Nevşehir'de yakalanan DAEŞ'li teröristlerin, Kayseri Emniyetindeki sorguları sürdüğü bildirildi. Polisin, 5 Temmuz'dan bu yana yaptığı çalışmalar sonucu önemli bilgilere ulaştığı ve olayın tüm faillerinin yakalanması için soruşturmayı titizlikle yürüttüğü kaydedildi. Bu arada, sorguları süren 10 zanlıdan 4'ü, yeniden Adli Tabipliğe getirilerek sağlık kontrolünden geçirildi. Zanlıların Adli Tabiplikten çıkarken rahat tavırları ve gülüşmeleri, dikkat çekti.

DHA

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2017, 16:38

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER